HIZLI SİPARİŞ
Photoshop Çalışmaları2021-09-13T17:35:14+03:00

PHOTOSHOP ÇALIŞMALARI

Photoshop ile önceden oluşturulmuş grafiklerinizi ve fotoğraflarınızı vektörel olarak değiştirip yapılandırabilirsiniz. Photoshop, önceden oluşturulmuş grafiklerinizi ve fotoğraflarınızı vektörel olarak değiştirip yapılandırabileceğiniz bir resim editörüdür. Yani photoshop, yeni bir resim oluşturmaktan daha çok var olan resimler üzerinde düzenlemeler yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Photoshop ile yapılabilecekler sınırsızdır. Fotoğraf düzenleme işlemi en temelidir. Hayal gücünüzle Photoshop CC’yi birleştirdiğinizde aklınızda ne varsa gerçeğe dönüştürüp profesyonel çalışmalar yapma imkanı elde edersiniz.

Renkler ve efektlerle sıradan fotoğrafları, etkileyici bir hale dönüştürebilirsiniz. Fotoğraf düzenlemelerinin yanı sıra illüstrasyon, poster, afiş, özel çizimler, reklam hazırlama, logo ve web tasarımları yapabilirsiniz.

Aynı zamanda 2B ve 3B görüntü değişikliği ve birleştirmesi, video düzenlemesi ve görüntü analizi için çeşitli araçlar sunmaktadır.

Photoshopta;

  • Renklerle ve Efektlerle çalışma
  • Fotomontaj
  • Onarma / yapılandırma
  • Kolaj
  • HDR ve Panoromik Resimler oluşturma ve benzeri işlemler yapılabilmektedir.

Bu programın yeteneklerinden sadece birkaçıdır. Bir Photoshop eklentisi olan Adobe Bridge programını kullanarak resim dosyalarınızın önizlemelerini görüntüleyebilir, isim ve konum düzenlemelerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Son sürümlerde eklenenlerle birlikte Photoshop kullanarak etkili, görsel anlamda kaliteli Web Siteleri tasarlayabilir, 3D animasyonlar oluşturabilir, RAW (Resmin Digital Negatifi) formatlı resimleri photoshopta işleyerek kullanabilirsiniz.
Photoshop CS2 sürümünden itibaren, “Smart Object” yani Akıllı Nesne adında geliştirilmiş, vektörel verilerin kalitesi bozulmadan Photoshop ortamına aktarılmasını sağlayan bir sistem ile kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlanmıştır.

Adobe Photoshop, fotoğrafçılar, reklam ajansları, web tasarım şirketleri ve film sektörleri gibi pek çok alanda mesleki amaçlarla kullanılmaktadır. Kısacası dijital dünyanın vazgeçilmezi olmayı başarmış ve o anlamda liderliğini sürdüren hatta her yeni sürümündeki yenilikleri sayesinde bu liderliğini daha da kanıtlayan yapısıyla kullanıcılarının gönlüne taht kurmuştur.

Bizimle İletişime Geçin

Sizlerde iletişim formumuzu doldurarak veya bizi arayarak hemen iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇ
Go to Top