Hakkımızda 2018-04-28T15:15:44+00:00
Arnavutköy Çemka Bilişim

Çemka Bilişim, web tasarım hizmeti ve internet reklamcılığı hizmeti veren web ajansları arasında öne çıkan firmalardandır. Müşteri memnuniyetini el üstünde tutarak kaliteli hizmet vermeyi prensip olarak belirlemiş olan Çemka Bilişim sektörde liderliği hedeflemiştir.

Müşteri memnuniyeti odaklı  bir bilişim firması olmasından dolayı, siz projelerinizden bahsederken hayal gücünüzü çok zorlamadıkça “imkansız” demeyen bir ekibe sahiptir. Yaşadığımız teknoloji çağında, her ihtiyacın bir çözümü ve her çözümün bir maliyeti olduğunu bilmek Çemka Bilişim’i sektöründeki diğer firmalardan bir adım öne çıkaran özelliklerinden yalnızca bir tanesidir.

0
Web Sitesi Yeniledik
0
Toplantı Yaptık
0
Marka Oluşturduk
0
Sayfa Not Tuttuk

MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

“Web sitemizin alt yapısını güncelleyerek binlerce ürünümüzü kolaylıkla bulunabilir hale getirdik. Hiç beklemediğimiz kadar ilgi ve alaka görerek projemizi sorunsuzca tamamladık.Teşekkürler Çemka Bilişim”

BUSE YILMAZ

“2 Haftadır çalışıyoruz dönüşümleri ramazan olmasına rağmen gayet iyi ürün satışı yapıyorum reklam + ürün + kargo + kdv ödedigim her bütcede bunları geri alıyorum ve karmajıda neyse fazla derine inmeye gerek yok arkadaş bu işte başarılı 7/24 ulaşabiliyorsunuz tavsiye ederim.”

SONER AYDOĞDU

“Tavsiye edebiliceğim nadir firmalardan bir tanesidir. 7/24 Destek alabiliceğiniz bıkmadan usanmadan sorunsuz hizmet alacagınız yerdir. Her şey için tesekkurler.”

CENGİZ YILMAZ

Sizde bir kaç saniye içerisinde iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz,çalışma saatleri içerisinde size dönüş yaparız.

Dilerseniz iletişim bilgilerimizden siz de bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Nene Hatun Mah.Fatih Cad.No:281/B Arnavutköy/İSTANBUL

Phone: +90 (537) 945 28 38

Web: Çemka Bilişim

Son Yazılar