Yandex Direct Reklamları 2018-04-29T16:09:35+00:00

Yandex Direct Nedir ?

Yandex Direct, dünyanın en büyük arama motoru olan Yandex’de doğal arama sonuçlarında geride katan WEB sitelerini açık arttırmalı Tıklama Başına Maliyet (TBM) sistemiyle işletmenizin sağladığı hizmet veya ürünlerle alakalı olarak aranan kelimelerde sitenizin Yandex aramalarında üst sıralar’da çıkmasını sağlayan ücretli bir araçtır.

Anahtar kelime hedefli Yandex reklamı vermek için öncelikle reklam vermek istediğiniz anahtar kelimeleri seçer ve daha sonra bu anahtar kelimelere her tıklama için vermek istediğiniz en yüksek tutarı belirlersiniz.

Arnavutköy-Yandex-Direct-Reklamları

 Yandex reklamlarınızı görüntülemek için sizden herhangi bir ücret talep etmez. Kullanıcı reklamlarınızı görüp tıkladığında ücretlendirilirsiniz. Tabi ki reklamınızın üst sıralarda yer almasının tek koşulu verdiğiniz TBM’ler değildir.Yandex Direct reklam veren ve kullanıcı deneyimlerini korumak adına anahtar kelimelere 1 ile 10 arasında bir Kalite Puanı atar. Bir kullanıcı Yandex’de arama yaptığında bu anahtar kelimeye reklam veren sizin ve rakiplerinizin TBM’leri ve Kalite Puanları çarpılarak bir açık arttırmaya sokulur. Bu açık arttırma sonucunda anahtar kelime için sıralamanız belirlenir. Yandex’in algoritmasına göre yapılan her aramada tüm reklam verenler aynı açık arttırmaya girerler. Yani sıralamanız her aramada Kalite Puanınıza bağlı olarak değişir. Kalite Puanını belirleyen faktörler ise Tıklama Oranı (TO) Açılış sayfanızın kalitesi (Şeffaflık, alakalı içerik, kolay gezine bilinirlik) Anahtar kelimenizin reklamla olan alaka düzeyidir.

Sizde bir kaç saniye içerisinde iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz,çalışma saatleri içerisinde size dönüş yaparız.

Dilerseniz iletişim bilgilerimizden siz de bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Nene Hatun Mah.Fatih Cad.No:281/B Arnavutköy/İSTANBUL

Phone: +90 (537) 945 28 38

Web: Çemka Bilişim

Son Yazılar