Web İçerik Yazarlığı 2018-04-28T18:34:56+00:00

Web İçerik Yazarlığı

İnternetin hayatımıza ne kadar hızlı girdiği ve vazgeçilmezlerimiz sırasında aldığı öncelik şüphesiz. Bu öncelikten payınıza düşeni almak için geç kalmayın!

Arnavutköy Web Site Yazarlığı

İnternet hayatımıza çoktan yerleşti. İyi bir web sitesi sadece iyi bir tasarım veya altyapı anlamına gelmez. Güçlü, hatasız, etkili ve cazip bir içerik, bir web sitesini okunur kılar. Her ay internette yaklaşık 1.000.000 web sitesi ortaya çıkıyor ve bu sitelerin yüz binlercesi sadece sahipleri tarafından ziyaret ediliyor. Oysa bilgilendirici, iyi yapılanmış, arama motoruna dost bir metin, daha iyi bir web konumunu, daha fazla trafiği ve daha çok müşteriyi garantiler. Çevrimiçi başarınızdaki en önemli anahtar “kaliteli içeriktir”. Yapılan araştırmalar pofesyonelce yazılmış bir web içeriğinin satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi artırdığını gösteriyor.

Web sitenizin içeriği ne olursa olsun en iyisi, en iddialısı ve de en çarpıcısı olsun istiyorsanız bunun yolu sadece şık bir tasarımdan geçmiyor. Zira web sitesi ziyaretçilerinin çoğu ilk 10 saniyede aradıklarını bulamazlarsa eğer o siteyi terk ediyorlar. Zamanla yarıştığınız ve 7/24 açık iş yeriniz halini alan web sitenizde müşterilerinizi kaçırma gibi bir lüksünüz olmamalı diye düşünüyoruz.

İşte tamda bu noktada, web sitenizin içeriği için destek vermeye hazır profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.Hedeflerinizi analiz ettikten sonra sitenizin müşterisi olacak ziyaretçileri bilgilendiren, eğiten, eğlendiren ve teşvik eden bir içerik yaratırız. İçerik yazarlığındaki çeşitli tecrübelerimiz sayesinde ise her boyutta ve tipteki projeleri başarıyla tamamlarız.

Özgün içerik sayesinde ziyaretçilerinizin güvenini kazanarak hizmetlerinizi ve ürünlerinizi daha kolay satabileceksiniz. Ayrıca özgün içeriğe azami önem veren Google gibi arama motorlarında da sitenizi ön sıralara taşıyabileceksiniz.

Özgün Web İçeriklerinizi Nasıl Üretiyoruz ?

  • Ürünleriniz, hizmetleriniz ve rakiplerinizle bağlantılı detaylı bir şekilde derinlemesine piyasa araştırması yapıyoruz.
  • Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi çevrimiçi satabilmeniz için sizinle birlikte en uygun stratejiyi geliştiriyoruz.
  • Araştırmamızın sonuçlarında birlikte çalıştığımız editörlerimizle sadece size özgü etkili bir içerik yaratıyoruz.
  • Yüksek çevirme/dönüştürme oranları ile arama sonuçlarından rahatlıkla ulaşılabilen bir sayfalar yaratıyoruz.
  • Google son açıklamasında bir web sitenin SEO(Arama Motoru Optimizsayonu) açısından iyi bir konuma gelebilmesi için en az 300 kelimeden oluşmalıdır ifadesini kullanmıştır.Bizde web sitenizi SEO açısından iyi bir konuma getirebilmek için içeriklerinizi en az 300 kelime ve özgün olacak şekilde üretiyoruz.

Sizde bir kaç saniye içerisinde iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz,çalışma saatleri içerisinde size dönüş yaparız.

Dilerseniz iletişim bilgilerimizden siz de bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Nene Hatun Mah.Fatih Cad.No:281/B Arnavutköy/İSTANBUL

Phone: +90 (537) 945 28 38

Web: Çemka Bilişim

Son Yazılar