Sık Sorulan Sorular 2018-04-23T20:55:33+00:00

Sık Sorulan Sorular

Eğer web siteniz Çemka Bilişim Sunucularında barınacak ise alan adınızın DNS Sunucularını ns1.cemkabilisim.com ve ns2.cemkabilisim.com olarak güncellemelisiniz.

WordPress yönetim paneline giriş adresi alanadiniz.com/wp-admin şeklinde olmalıdır.

Hangi sayfa da değişiklik ya da düzenleme yapmak istiyorsanız eski içeriği ve yeni içeriği info@cemkabilisim.com e-mail adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır. En kısa sürede destek ekibi tarafından değişiklik talebiniz işleme alınacaktır.
Web site çalışmalarınız tamamlandığında, Çemka Bilişim yetkilileri tarafından size gönderilen Proje Sonlandırma Mailinin içerisinde web sitenizin yönetim paneli adresiniz ve giriş bilgileriniz size teslim edilir. Bu panele giriş yaparak değişiklik taleplerinizi siz yapabilirsiniz.

Eğer değişiklik ya da düzenlemeyi bizim yapmamızı istiyorsanız, ilgili sayfanın linkini , eski içeriği ve yeni içeriği info@cemkabilisim.com e-mail adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır. En kısa sürede destek ekibi tarafından değişiklik talebiniz işleme alınacaktır.

Çemka Bilişim Teknolojileri olarak, tasarlamış olduğumuz web tasarımlarında müşterilerimize özgün logo tasarımları kullanmayı tavsiye ediyoruz. Kurumsal yüzün oluşumunun başlangıç noktası olan logo tasarımı olmayan müşterilerimize ekonomik fiyatlara, özgün (sıfırdan çizim) logo tasarımı, kartvizit tasarımı, email imza tasarımı vb. grafik işlerine yönelik hizmetler vererek tüm web ve grafik işlerinizi üstleniyoruz.

Çemka Bilişim Teknolojileri sunucularında barınan web sitelerinizin mail hesaplarına erişim için outlook ayarlarınız proje sonlandırma mailinde size gönderilen bilgiler arasında da bulunmaktadır.

Outlook Ayarları:
Hesap Türü: IMAP(Tercihen) / ya da  POP3
Gelen Sunucu: mail.alanadiniz.com
Giden Sunucu: mail.alanadiniz.com
Gelen Sunucu Port: 110
Giden Sunucu Port: 587

Adınız: İsteğe Bağlı (Örn; Çemka Bilişim)
Kullanıcı Adı: isim@alanadiniz.com
Parola: ***********

Sizde bir kaç saniye içerisinde iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz,çalışma saatleri içerisinde size dönüş yaparız.

Dilerseniz iletişim bilgilerimizden siz de bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Nene Hatun Mah.Fatih Cad.No:281/B Arnavutköy/İSTANBUL

Phone: +90 (537) 945 28 38

Web: Çemka Bilişim

Son Yazılar