Seo 2018-04-28T18:24:13+00:00

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Seo İngilizce olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.
SEO’nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelenmektedir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

Arnavutköy Seo

SEO, sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları WEB popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Bu WEB popülerliği beraberinde Google sıralama artışını da getirmektedir.

Nasıl Yapılır?

SEO bir nevi doğal bir popülarite sağlama sanatıdır. Bu popülariteyi en doğal yollarla sağlayan uzmanlar ise en iyi SEO uzmanları sayılırlar.Popülarite kelimesini WEB dünyası için meşhur olmak kelimesiyle ifade edebiliriz, Google da üst sıralarda listelenmek en iyi reklam türüdür. Ancak üst sıralarda listelenmek aslında reklam yapmakla mümkün olmaktadır. Kısaca sitenizi popüler hale getirmek için yaptığınız tüm tanıtım ve reklamların sonucu olarak siteniz üst sıralara yükselmektedir.Google bir sitenin popüler olmaya başladığını, ziyaretçi sayısının düzenli artışından ve site hakkında yapılan link ve bilgilendirme paylaşımlarından anlamaktadır. Bu paylaşımların kanalları ve sayısı arttıkça popülarite daha doğal ve sağlam bir yapıya kavuşmaktadır.

arnavutköy-seo
  • Hedeflerin Belirlenmesi

  • Site Uygunluk Analizi

  • Sektör ve Rakip Analizi

  • Dönüşüm Optimizasyonu

  • İçerik Geliştirme Stratejileri

  • Sosyal Medya Metrikleri

Sizde bir kaç saniye içerisinde iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz,çalışma saatleri içerisinde size dönüş yaparız.

Dilerseniz iletişim bilgilerimizden siz de bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Nene Hatun Mah.Fatih Cad.No:281/B Arnavutköy/İSTANBUL

Phone: +90 (537) 945 28 38

Web: Çemka Bilişim

Son Yazılar