Şartlar ve Koşullar 2018-04-21T19:44:09+00:00

Şartlar ve Koşullar

Bu metin Çemka Bilişim’e ait internet sitelerinin Garanti ve İade koşullarını kapsamaktadır.

Çemka Bilişim’e ait internet sitelerinde satılan tüm hizmetler Çemka Bilişim Dijital Ltd. Şti. garantisi altındadır.

Çemka Bilişim, müşterinin talebi üzerine taahhüt ettiği hizmetleri sağlayacaktır.

Teklifin kabulü ve sözleşmenin imzalanmasından itibaren müşteri tarafların kararlaştırdığı hizmet bedelini peşin olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Para İade Garantisi Şartları

Çemka Bilişim, sunduğu hizmet kıyaslanıp hizmet başlangıç ve bitiş süresince geçerli olan ortalam TBM maliyetlerinden daha düşük TBM maliyetleri altında reklam sunulduğu ekran görüntüleri veya hesap erişimi ile kanıtlandığı ayrıca aşağıda ki şartlar yerine getirildiği taktirde hizmet bedelini iade etmekle yükümlüdür.

* Müşteri muhakkak vergi levhasına sahip kurumsal bir işletme olmalıdır.

* Garanti kapsamı sadece ücretin vergiler hariç kısmı için geçerlidir.

* İade yapılabilmesi için “İade Faturası” kesilmesi zorunludur.

* Kıyaslanan hesabın süreci hizmet alınan süreç ile birbirine eş değer olmalıdır.

* Google rekabet durumu anlık olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle garanti hizmeti kapsamında kıyaslanacak hesabın TBM maliyetleri ancak hizmet alınan süreçten 2 ay öncesi veya sonrasını kapsamalıdır. Çemka Bilişim bunun dışında ki TBM maliyetlerini kanıt olarak kabul etmez.

Müşteri gönderilen iletişim bilgilerinin doğruluğunu şimdiden kabul ve taahhüt eder. Müşterinin göndermiş olduğu iletişim bilgilerinin doğruluğu yine müşterinin sorumluluğunda olup, bu konulardan doğabilecek her türlü zarar ve ziyandan müşteri sorumlu olacaktır.

Çemka Bilişim müşteriye üyelik sözleşmesinde taahhüt ettiği hizmetleri sağlayamadığı takdirde müşterinin kredi kartlı işlemini iade etmekle yükümlüdür.

Çemka Bilişim’e ait internet sitelerinden satın alınan hizmetler ile ilgili iade başvuruları info@cemkabilişim.com e-posta adresi aracılığıyla yapılmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Nene Hatun Mah.Fatih Cad.No:281/B Arnavutköy/İSTANBUL

Phone: +90 (537) 945 28 38

Web: Çemka Bilişim

Son Yazılar