Kurumsal E-Posta Hizmeti 2018-04-28T18:37:15+00:00

Kurumsal Mail Hosting

Siz değerli müşterilerimizin email kullanımlarının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Kurumsal işletme ve kobilere özel kurumsal mail hosting hizmeti ile artık hiçbir gönderiniz asla spama düşmeyecek. Gereksizler klasöründen sonsuza kadar kurtulun.

Kurumsal mail hosting, web hosting hizmetinden farklı olarak sadece mail gönderim amacıyla hazırlanmış birden fazla sunucunun birleşmesinden oluşan bir bulut teknoloji hizmetidir. Bu sunucular birbirini tamamladıkları için kesinti riski oranı %0’dır.

Arnavutköy Kurumsal Mail

Eposta kutunuzu kontrol etmek için hiçbir uygulamaya gereksinim duymazsınız. Tüm mobil ve tablet cihazlara uyumlu (Responsive) mail paneli sayesinde epostalarınızı sahip olduğunuz herhangi bir cihazla dünyanın neresinde olursanız olun anında kontrol edebilir işlerinize aksatmadan devam edebilirsiniz.

Gönderileriniz karşı tarafa kesin olarak iletilir, spam veya gereksiz klasörlere düşmekten korkmazsınız.
Mail panelinde yer alan renk özelliği sayesinde maillerinizi önem derecesine göre rahatlıkla listeyebilirsiniz.

5GB ve 30GB seçenekleri ile yüksek kapasiteli maillerinizi rahatlıkla depolayabilirsiniz. State-Of-The-Art teknolojisi sayesinde mailleriniz %100 güvende.

Kolay Kullanımlı Mail Arayüzü

Kolay Kullanımlı Mail Arayüzü

Kullanıcı dostu mail arayüzü sayesinde mallerinizi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Tek pencereden birçok alana ulaşarak sayfalar arasında kaybolmazsınız. Renk atamaları ile mailleri birbirinden kolayca ayırabilirsiniz.

Yüksek Kapasiteli Depolama

Yüksek Kapasiteli Depolama

5GB ve 30GB olmak üzere iki farklı opsiyonda depolama alanına sahiptir. İşletmeniz için en uygun seçimi yaparak eşsiz bir kurumsal mail hizmeti deneyimi yaşayın.

%100 Erişilebilirlik

%100 Erişilebilirlik

Web siteniz kapalı olsa bile mail alışverişleriniz devam edecek. Mail sunucularımız cloud teknolojisi ile birden fazla sunucu ile birleştirilerek kesintisiz mail hosting hizmetini sizlere sunuyor.

AntiSpam Filtre

AntiSpam Filtre

Son derece geliştirilmiş anti-spam filtresi sayesinde gelen kutunuz virüslerden korunur. Kötü amaçlı gönderilen yazılım ve virüsler anında tespit edilerek engellenir. Size sadece işinizle ilgilenirsiniz.

Sizde bir kaç saniye içerisinde iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz,çalışma saatleri içerisinde size dönüş yaparız.

Dilerseniz iletişim bilgilerimizden siz de bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Nene Hatun Mah.Fatih Cad.No:281/B Arnavutköy/İSTANBUL

Phone: +90 (537) 945 28 38

Web: Çemka Bilişim

Son Yazılar