HIZLI SİPARİŞ
Google Reklamları2021-09-13T17:32:20+03:00

GOOGLE (ADS) REKLAMLARI

Google üzerinde bir arama yapıldığın binlerce sonuç önümüze çıkabilir ve bu aramalar arasın en üste çıkabilmek için Google Ads kullanmalıyız.Google reklamları sayesinde marka bilinirliğinizi arttırıp daha yüksek satış hacmine sahip olursunuz.
Google Reklamlarında gösterim başına değil tıklama başına maliyet uygulanır.Google reklamları sayesinde reklamınızın nerede ve hangi yaş grubuna gösterilmesini seçerek direkt olarak hedeflerinze daha hızlı ulaşabilirsiniz.
Adwords, marka veya işletmenize internet üzerinden yeni müşteriler kazanabilmeniz için geliştirilmiştir.Kullanıcılar reklama tıklamak yada tıklamamak arasında istediği seçimi yapabilir.
Minimum harcama zorunluluğu yoktur; reklamlar için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz.
Örneğin, reklamınıza 5 TL’lik bir günlük bütçe ve her ziyaretçi için 0,10TL’lik bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz.

GOOGLE REKLAMLARI HİZMETLERİMİZ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Google Ads ile dijital reklam maliyetlerinizin kontrolü sizin elinizdedir. Asla aylık bütçe sınırınızın üzerinde ödemezsiniz ve reklamlarınızı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz.

Anahtar kelime, müşterilerinize sunduğunuz ürünü veya hizmeti tanımlayan ve reklam kampanyanız için seçtiğiniz kelime veya kelime gruplarıdır. Anahtar kelimeler reklamınızın ne zaman, nerede görüntülenebileceğini belirlemenize yardım eder.

Tıklama başına maliyet (TBM) teklifi verdiğinizde, reklamlarınıza yapılan her tıklama için ödeme yaparsınız. TBM teklifi verme yönteminin kullanıldığı kampanyalarda, bir maksimum tıklama başına maliyet teklifi veya kısaca “maks. TBM” belirlersiniz. Maks. TBM, reklamınıza yapılan bir tıklama için ödemek istediğiniz en yüksek tutardır (teklif ayarlamaları belirlemediğiniz veya Geliştirilmiş TBM kullanmadığınız sürece).

  • Maks. TBM teklifi, bir tıklama için ödeyeceğiniz en yüksek tutardır, ancak genellikle daha düşük (bazen çok daha düşük) bir tutarda ücretlendirilirsiniz. Bir tıklama için ücretlendirildiğiniz bu nihai tutara gerçek TBM denir.
  • Bir maks. TBM teklifi girdiğinizde bir kullanıcı reklamınızı tıklarsa, o tıklamanın maliyeti, belirlediğiniz maksimum TBM teklifi tutarından daha fazla olmaz.
  • Manuel teklif verme (teklif tutarlarınızı siz seçersiniz) ve otomatik teklif verme (teklifleri, bütçeniz dahilinde en fazla tıklamayı almanızı sağlayacak şekilde Google belirler) arasından bir seçim yaparsınız.
  • TBM fiyatlandırması bazen tıklama başına ödeme (TBÖ) olarak da bilinir.

Arama Ağı Reklamları, Google’da tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri arayan müşterileri bulmanın en kolay yoludur.

Bir kullanıcı web sitenizdeki başlıklar ve sık kullanılan ifadelerle yakından ilişkili terimleri kullanarak Google’da arama yaptığında, Google Ads bu başlık ve ifadeleri kullanarak web sitenizden bir açılış sayfası seçer ve reklamınız için net, alakalı bir başlık oluşturur.

Örnek: Uluslararası bir otel zincirine sahip olduğunuzu varsayalım. Google’da “New York’ta lüks otel” için arama yapan bir kullanıcı, “Lüks otel – New York City” başlıklı reklamınızı görür, reklamınızı tıklar ve sitenizde New York’taki lüks tesislere ayırdığınız sayfaya yönlendirilir.

Sattığınız ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgi sunan bir reklam türüdür. Alışveriş reklamları terimi, yalnızca tek bir ürünü tanıtan Ürün Alışveriş reklamlarını veya birkaç ilgili ürünü tanıtan Vitrin Alışveriş reklamlarını ifade edebilir.

İnternet üzerinde görsel ve fiyat içeren ürünleri listeleyen ve arama yapan kullanıcının alışveriş odaklı hareket etmesini sağlayan bir reklam modelidir.

Uygulama yükleme reklamları, kullanıcıların uygulamanızı doğrudan reklamınızdan yüklemesine olanak tanır. Reklamınızın gösterildiği yere bağlı olarak, reklam sunma sürecinde orijinal içerikler eklenebilir, çıkarılabilir veya değiştirilebilir. Google Ads bunu, kullanıcılar reklamınızı ne zaman ve nerede görürse görsün mükemmel bir görüntüleme deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için yapar.

Duyarlı görüntülü reklamlar, Görüntülü Reklam Ağı için varsayılan reklam türü olan duyarlı reklamların yerini alıyor. Bunlar, standart Görüntülü Reklam Ağı kampanyalarının yanı sıra Akıllı Görüntülü reklam kampanyalarında kullanılabilirler. Duyarlı görüntülü reklam oluşturmak için öğelerinizi (resimler, başlıklar, logolar, videolar ve açıklamalar) yükleyin. Google, reklamları otomatik olarak oluşturarak Google Görüntülü Reklam Ağı’nda gösterir.

Youtube üzerinde izlenen videolardan önce veya video aralarında gösterilen reklamlarda gösterim sağlatarak marka bilinirliliği ve potansiyel hedefleme konusunda iş görür.

Yeniden pazarlama, web siteniz veya mobil uygulamanızla daha önce etkileşimde bulunmuş olan kullanıcılara ulaşmanın bir yoludur. Reklamlarınızı, Google veya iş ortağı web sitelerine göz atarlarken bu kitlelerin karşısına stratejik bir şekilde konumlandırmanıza olanak tanır, bu da marka bilinirliğinizi artırmanıza ve kitlelere satın alma işlemi yapmalarına yardımcı olur.

PAKET ÜCRETLERİMİZ

 Paket 1Paket 2 (Popüler Paket)Paket 3

300 ₺

500 ₺

750 ₺

Anahtar Kelime AnaliziVarVarVar
Rakip AnaliziVarVarVar
Anahtar Kelime Sayısı30SınırsızSınırsız
Dönüşüm TakipiVarVarVar
GTM - Analytics EntegrasyonuVarVarVar
Reklam UzantılarıVarVarVar
Arama AğıVarVarVar
Dönüşüm OptimizasyonuYokVarVar
Optimizasyon Sıklığı2 Saat / Hafta5 Saat / Hafta15 Saat / Hafta
RaporlamaGünlük/Haftalık/Aylık/OtomatikAylık Özel Yönetici RaporuHaftalık Özel Yönetici Raporu
DestekMailMailMail + Telefon
Görsel ve Grafik TasarımSınırlı DestekDuyarlı Görsel ReklamDuyarlı + Banner Set Reklam
Web Site Geliştirme AnaliziSınırlı DestekSınırsız DestekSınırsız Destek
Görüntülü Reklam AğıYokVarVar
Re-Marketing ReklamlarıYokYokVar
Alışveriş ReklamlarıYokYokVar
Youtube ReklamlarıYokYokVar
Uygulama ReklamlarıYokYokVar
Landing Page Sayfa TasarımıYokYokVar
HIZLI SİPARİŞ
HIZLI SİPARİŞ
HIZLI SİPARİŞ
HIZLI SİPARİŞ
Paket Detaylarını Görmek İçin Sağa Doğru Kaydırınız.

Bizimle İletişime Geçin

Sizlerde iletişim formumuzu doldurarak veya bizi arayarak hemen iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇ
Go to Top